kwota:
0,00 zł

Naturalne Świece

Love Is In The Air Love Is In The Air
Cena: 69,00 zł
szt.
Warm Pumpkin - nowy kształt! Warm Pumpkin - nowy kształt!
Cena: 69,90 zł
szt.
WARM PUMPKIN świeca sojowa WARM PUMPKIN świeca sojowa
Cena: 69,90 zł
szt.
Paradise Bloom naturalna świeca sojowa Paradise Bloom naturalna świeca sojowa
Cena: 69,90 zł
szt.
Zestaw Kominek + wosk sojowy 275ml Zestaw Kominek + wosk sojowy 275ml
Cena: 99,00 zł
szt.
Happy Memories by Scrummy Świeca Sojowa Happy Memories by Scrummy Świeca Sojowa
Cena: 69,90 zł
szt.
Świeca Sojowa Happy Memories by Scrummy Świeca Sojowa Happy Memories by Scrummy
Cena: 69,90 zł
szt.
Bubbles & Strawberries świeca sojowa Bubbles & Strawberries świeca sojowa
Cena: 69,90 zł
szt.
Chocolate Dream świeca sojowa Chocolate Dream świeca sojowa
Cena: 69,90 zł
szt.
Coffee House świeca sojowa Coffee House świeca sojowa
Cena: 69,90 zł
szt.
Holiday Celebrate świeca sojowa Holiday Celebrate świeca sojowa
Cena: 69,90 zł
szt.
Jabłka & Cynamon świeca sojowa Jabłka & Cynamon świeca sojowa
Cena: 69,90 zł
szt.
Lovenda świeca sojowa Lovenda świeca sojowa
Cena: 69,90 zł
szt.
Smoked Vanilla świeca sojowa Smoked Vanilla świeca sojowa
Cena: 69,90 zł
szt.
HAPPY MEMORIES świeca sojowa HAPPY MEMORIES świeca sojowa
Cena: 39,00 zł
szt.

Naturalne świece sojowe Z Krainy Marzeń to pomysł na prezent na każdą okazję dla rodziny, przyjaciół czy pracowników. Ręcznie robione w Polsce z najwyższej jakości ekologicznego wosku sojowego są następnie pięknie pakowane na prezent bez dodatkowej opłaty.

Jaka jest przewaga wosku sojowego nad parafiną? Wosk sojowy jest naturalnym olejem, uzyskiwanym z rozgniecionych ziaren soi, który następnie zostaje utwardzony. Warto zaznaczyć, że nasze świece powstają z wosku, który pochodzi z niemodyfikowanej genetycznie soi, bez dodatków pestycydów. Niestety, parafina obecna w wielu świecach, które można spotkać na rynku, jest substancją otrzymywaną w procesie przetwarzania ropy naftowej. Podczas spalania świecy parafinowej uwalniają się niebezpieczne substancje, takie jak benzen i toluen, które mogą przenikać do krwioobiegu, powodować problemy z oddychaniem, bóle głowy i inne poważne kłopoty zdrowotne.

Na szczęście, podczas palenia świecy sojowej praktycznie nie ma dymu, nie wydzielają się szkodliwe substancje, a ilość dwutlenku węgla obecnego podczas spalania jest o 90% mniejsza niż w przypadku świecy parafinowej. Cudowny aromat świecy z wosku sojowego utrzymuje się w domu na długi czas, a po zgaszeniu świecy nie musimy wietrzyć pomieszczenia, tak jak jest to zalecane w przypadku świec z parafiną.

Cena naturalnej świecy sojowej może na pierwszy rzut oka wydawać się znacznie wyższa, ale wosk sojowy topi się w niższych temperaturach, dlatego świece sojowe są znaczenie bardziej wydajne niż świece parafinowe i mogą się palić aż dwa razy dłużej! Parafinowe świece kuszą pięknymi zapachami, ale dla zachowania dobrego zdrowia należy regularnie wietrzyć pomieszczenie po paleniu parafiny, pozbywając się zapachu świecy - śmiało można powiedzieć, że tym samym wyrzucamy pieniądze za okno. Lepiej postawić na naturalne sojowe świece zapachowe, które będą cieszyć zmysły na dłużej, bez obawy o wpływ na nasze zdrowie. 

Szukasz prezentu, który zachwyci jakością, pięknym kształtem i niezwykłym zapachem? Sprawdź naszą ofertę naturalnych świec sojowych Z Krainy Marzeń. Znajdziesz tam świece zamknięte w eleganckich, szklanych naczyniach z drewnianą pokrywką oraz unikalne świece w formie filiżanki czekolady na gorąco, bukietu kwiatów, goferka z bitą śmietaną i dodatkami, truskawek z szampanem, babeczki dyniowej i innych słodkich deserów. W ofercie mamy nie tylko słodkie, korzenne i rozgrzewające zapachy, ale również zapach zimowego lasu, jabłka i cynamonu, lawendy, dymnej wanilii i owoców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl