kwota:
0,00 zł

Książka ,,Skarb Z Krainy Marzeń"

w pięknym opakowaniu prezentowym gratis

ilość: wystarczy dla każdego :)
49,00 zł 49.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Ilustrowana książka ,,Skarb Z Krainy Marzeń" autorstwa Kamili Stefańskiej.

 

 To opowieść o Marysi - małej dziewczynce, która trafia do szpitala na badania. Nie dość, że musi w nim spędzić kilka dni, to na dodatek odkrywa, że jej ukochany Miś Ckliś został w domu! Na szczęście życzliwa pielęgniarka, Pani Basia, przynosi Marysi szpitalną maskotkę Królika Marzyciela - wiernego strażnika dziecięcych snów. Dzięki niemu każdej nocy Marysia przenosi się do Krainy Marzeń, w której przeżywa fascynujące przygody z Królikiem Marzycielem. Ich wspólne wyprawy nie tylko bawią, ale również uczą młodych czytelników ważnych i ponadczasowych wartości, takich jak przyjaźń, okazywanie wdzięczności czy dzielenie się z innymi. Książka porusza również temat choroby, zmiany otoczenia oraz właściwego odżywiania. Jej treść docenią zarówno dzieci jak i dorośli, którym zależy na wartościowej i mądrej rozrywce dla swoich pociech.

To nie książeczka na 10 minut, która po przeczytaniu szybko wyląduje na półce, gdzie pokryje się kurzem. To historia, która skrywa w sobie wiele cennych prawd i można do niej wracać wielokrotnie – podczas pierwszego czytania dziecko zwróci uwagę na kilka zagadnień, następnym razem odkrywając kolejne. Z powodzeniem książkę można czytać całą rodziną, nawet jeśli dzieci są w różnym wieku - każdy wyniesie z opowieści to, czego najbardziej potrzebuje na danym etapie życia.

Ilustracje i projekt okładki przygotowała Izabela Dzius. Książka jest pięknie wykonana w Polsce z największą dbałością i miłością. Dodatkowym atutem jest zestaw aktywności na końcu książki, z mnóstwem ciekawostek i przepisów np. na dotykowe bańki, stworzenie kuli śnieżnej ze słoika czy karmnik dla ptaków z pomarańczy.

 

Książkę można zakupić osobno lub jako część zestawu ,,Pudełko Marzeń #1". Niektóre fragmenty książki odnoszą się do pozostałych elementów Pudełka Marzeń, jak w przykładzie:

Fragment

Oferta w cenie 49,00zł dotyczy samej książki bez zestawu dodatków, które są w Pudełku Marzeń #1.

 

Opinie o produkcie (5)

21 grudnia 2021

Królik Marzyciel skradł nasze serca. Czekamy na kolejne części.

3 stycznia 2022

Cała nasza pięcioosobowa rodzina pokochała Królika Marzyciela! Książka jest ładnie napisana, ilustrowana i naprawdę mądra. Więcej takich publikacji i oczywiście czekamy na zabawkę królika!

13 stycznia 2022

Bardzo wzruszająca i pouczająca. Jeszcze nie wypróbowaliśmy wszystkich przepisów i zadań z drugiej części, ale jabłuszka upieczone i zjedzone :)

13 stycznia 2022

Bardzo fajny pomysł z podzieleniem historii na części (po około 15min czytania) co rozbudza ciekawość dzieci.

25 stycznia 2022

Świetna książka dla dzieci, a dorośli też coś znajdą dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl